Nevíte si rady? Pozvěte si domů hodinového manžela. Hodinový manžel pro Kladno a okolí.

Něco málo o naší firmě

Služba hodinového manžela

Firma SOLAR COMP poskytující například počítačové sítě na klíč či PC sestavy na přání rozšířila své portfolio o novou službu – hodinového manžela.

Proč jsme se rozhodli pro službu hodinový manžel?
V Kladně na trhu s výpočetní technikou působíme už pětadvacet let. Chceme nabídnou také něco nového.

Co nová služba zájemcům poskytne?

Nabídnout lidem, kteří z nějakého důvodu nejsou schopni si provést drobné údržbářské práce, ať už proto, že nejsou manuálně zruční nebo nemají dostatek času, v tomto směru výpomoc.

Konkrétní služby hodinového manžela?

Drobné opravy, zapojení lustru, pomoc při stěhování, například s balením věcí. Náš hodinový manžel je schopen opravit elektřinu, zapojit elektrospotřebiče, a protože je vyučený klempíř, tak i práce v tomto směru. Nebo drobné zednické práce. Nechceme zatím zasahovat do služeb specializovaných malířských nebo úklidových firem.

Kdo je cílovou skupinou zákazníků?

Vycházíme z toho, že našich služeb budou využívat především lidé vyššího věku, a to nejen ženy, ale i muži. A samozřejmě také matky samoživitelky, jimž v domácnosti chybí mužská ruka. Ale mohou to býti mladší lidé, kteří třeba nejsou tak manuálně zruční, nemají potřebné znalosti a vybavení, případně nemají dostatek času.

Je tato služba z naší strany nějak časově omezena?

Rádi bychom se drželi termínu v pracovních dnech, od půl osmé ráno do šestnácti nebo sedmnácti hodin. Mohou ale nastat situace, kdy by náš hodinový manžel vyjel i mimo tento čas, ale muselo by se jednat o opravdu akutní případy.

V čem jsme lepší než ostatní?

Snažíme se tuto službu nabízet komplexně. Naší výhodou je, že umíme dělat věci i co se týče elektrotechniky a zejména počítačů a jejich sítí

Samozřejmě je také důležité, kolik za službu hodinového manžela zaplatíte?

Za první hodinu účtujeme 180 korun, pak je další čas počítán po každé půlhodině. Každá za 90 korun. Samozřejmě plus cena potřebného materiálu. Jízdné po Kladně si neúčtujeme. Pokud vyjíždíme za hranice města, taxa je osm korun za každý ujetý kilometr.Naše služby


Novinky

12.05.2020

  • Změna kontaktu pro hodinového manžela: +420 739 060 906